Piszą o nas

Opinie od Klientów

Jerzy Kruczek

Bardzo dobra obsługa całego procesu faktoringowego, bardzo kompetentni pracownicy. Na uznanie zasługuje profesjonalizm i szybkość działania. Od ponad 2 lat korzystam z usług i nie mam żadnych uwag, naprawdę! Tak trzymać!

Renata Soczomska

Faktoring PEKAO to – PROFESJONALIZM na Najwyższym Poziomie. Szybka i bezproblemowa obsługa klienta zasługują na szczególną na pochwałę. Szczerze polecamy XL-Tape-International Sp. z o.o.

Magdalena Czort

Doradztwo na najwyższym poziomie z jakim się do tej pory spotkałam w obsłudze produktów finansowych, profesjonalizm, . Pracownicy wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, ogromną życzliwością i cierpliwością. Szczerze polecamy współpracę z Pekao Factoring. HEAN Fabryka Kosmetyków sp. z o.o. sp.k.

Mariusz Fetraś

Najlepszą rekomendacją PF jest fakt , że współpracujemy ze sobą od 2001 roku. W grudniu będzie 21 lat ! W tym czasie mieliśmy wiele ofert od konkurencji, ale żadna nie sprostała Pekao Faktoring. Ogromną zaletą PF są ludzie , dobrze przygotowani i uczynni, rozumiejący specyfikę branży. Partner ze wszech miar godny polecenia ! Mariusz Fetraś -Prezes Zarządu Poldom Sp z o o

Iwona Drohobycka

Z Bankiem Pekao Faktoring Lublin współpracujemy od 2017 roku. Pracowników cechuje profesjonalne podejście do klienta. Bardzo pomocny zespół specjalistów posiadających duża wiedzę. Kontakt z opiekunem i doradztwo na najwyższym poziomie. (Britenet Sp. z o.o.)

Natalia Dubel

Pracowników cechuje profesjonalne podejście do klienta. Bardzo pomocny zespół specjalistów posiadających duża wiedzę. Kontakt z opiekunem i doradztwo na najwyższym poziomie. (ENPIRE Łukasz Wojciechowski)

Teodor Telesfor

Dwuletnia współpraca mojej firmy For-Med spzoo z Pekao Faktoring Lublin układa się idealnie, niskie prowizje, natychmiastowe przekazanie środków, bezproblemowa komunikacja personalna emailem jak i telefonicznie. Michał Janson

Kasia Ciszewska

Fachowa pomoc, doradztwo oraz profesjonalizm. Pracownicy wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem. Szczerze polecamy współpracę z Pekao Factoring. Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Wałczu

роман хрипаев

Kilkuletnia współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Zawsze fachowe podejdzie do każdej sprawy. Polecam zdecydowanie! "Romax" SpZOO.